Fotogaléria » Mojím objektívom

Mojím objektívom

Vážení priatelia, v tejto rubrike vám budeme postupne predstavovať žiakov a zamestnancov našej školy, ktorí medzi svoje koníčky zaradili aj fotografovanie. Potešte svoje oko pohľadom na pekné zábery a pokiaľ poznáte niekoho, kto by vo svojom archíve mal fotografie, ktoré stoja za zverejnenie, pošlite ho za nami alebo napíšte. Tešíme sa na vás!

Ivka DRÁBOVÁ

Je študentkou odboru pracovník marketingu. Okrem fotografovania patrí medzi jej záľuby najmä písanie textov piesní pre interpretov. Ďalej je to cestovanie po Slovensku, čas trávený s priateľmi, čítanie kníh, vychádzky do prírody a parapsychológia. Samotnému fotografovaniu sa venuje od roku 2005. Jej hlavným cieľom je úspešne ukončiť strednú školu, dostať sa na Žilinskú univerzitu v Žiline, naďalej sa venovať písaniu textov a ak sa pošťastí, prácu s fotoaparátom využívať i naďalej, a to v médiach, kde by chcela pracovať.