Pracoviská » Dom služieb Kalina

Dom služieb Kalina

V areáli školy sa tiež nachádza Dom služieb Kalina, ktorý bol otvorený pre žiakov i verejnosť 3. mája 1993 ako pracovisko praktického vyučovania žiakov v odboroch kaderníčka, kozmetička a predavačka rozličného tovaru. Pod vedením majsteriek odborného výcviku majú žiačky možnosť pracovať v živej prevádzke so zákazníkom a tak rýchlejšie a efektívnejšie nadobudnúť potrebné vedomosti a zručnosti.

Kozmetický salón

Ponúka všetky moderné kozmetické služby - farbenie obočia, rias, čistenie pleti, masáže tváre, dekoltu, mikromasáž očného okolia, denné, večerné a slávnostné líčenie, depiláciu, ... Poskytované sú tiež základné pedikérske úkony, masáž nôh, rúk, zábal rúk parfínom, manikúra, zdobenie nechtov na slávnostné príležitosti. Všetky úkony prevádzajú žiačky odboru kozmetička pod vedením majsteriek odborného výcviku.

MOV Erika Čiakyová interiér kozmetiky

Vlasové štúdio

Kadernícky salón ponúka zákazníčkam trvalú onduláciu, farbenie vlasov, strihanie, zhotovenie bežných a spoločenských účesov, melírovanie. V ponuke je tiež poradenská služba - všetko v prijateľných cenách. Otvorené je v pondelok až piatok od 7.00 do 18.00. Všetky kadernícke úkony vykonávajú žiačky.

Majsterky odborného výcviku absolvujú v priebehu školského roka rôzne kurzy strihu, farbenia a nových trendov, čo je dobrým základom pre účasť žiačok na súťažiach v modernej účesovej tvorbe.

MOV Viera Marečková MOV Anna Knotková interiér kaderníctva

Predajňa

predajňa v priestoroch Domu služieb Kalina ponúka sortiment drogistického tovaru, textil, pančuchový tovar, kvety, darčekové predmety a výrobky zhotovené našimi žiakmi v odboroch aranžér (viazané kytice, ikebany) a krajčír (vlastné odevné výrobky). K dizpozícii je tiež malý snack bar s občerstvením pre zákazníkov aj žiakov.

MOV Mária Menšíková MOV Viera Sedláčková